DYNAMIK.PL

ciekawostki z internetu

Dom Technologie

Lubisz mroczne tajemnice? Trzy produkcje Netflix, które sprawią, że nie odejdziesz od telewizora

Lubisz mroczne tajemnice? 3 produkcje Netflix, które sprawią, że nie odejdziesz od telewizora

Pewnie słyszałeś o tych tytułach nie raz od znajomych czy z polecanych pozycji w serwisie. Pytanie brzmi jednak, czy zmotywowałeś się do tego, by po nie sięgnąć? Jeżeli nie, to nie zastanawiaj się dłużej, rozsiądź się wygodnie na kanapie. Weź pilot do ręki i wkrocz do niesamowitej mieszanki sci-fi, thrilleru, horroru i dramatu. Do dzieła!

1. Dark

Tutaj, nawet brak akcji potrafi przyprawić o gęsią skórkę, a wszystko to, dzięki przesiąkniętej do szpiku kości mrokiem, oprawą muzyczną. Poza tym, jeżeli jesteś fanem zawiłych i piętrzących się z każdą minutą tajemnic, to gwarantuję, że ta pozycja jest dla ciebie.


2. Stranger Things

Grupa zaprzyjaźnionych ze sobą dzieci spotyka nową koleżankę. Cóż w tym takiego niezwykłego? Pewnie i nic, poza tym, że posiada paranormalne zdolności a w małym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a twierdzenie, że na świecie nie ma nikogo poza ludźmi zdaje się być wysoce egoistyczne.


3. Nun warrior

Modlą się, są pokorne i… przede wszystkim skuteczne w zabijaniu, lecz nie walczą tylko z ludźmi. Oprócz zakonnic-zabójczyń, mamy konflikt wyznawców Boga i nauki. Czego chcą jedni a czego drudzy? Chcą tego samego, ale do różnych celów. Kto jest zły a kto dobry? Może nikt, może wszyscy, ale jedno jest pewne – demony istnieją.
Ciężko dziś o dobrą produkcję, przy której możemy być pewni, że nie jest to dla nas strata cennego czasu, którego jest wiecznie mało. Przy tych pozycjach na pewno przez myśl nie przejdzie ci słowo „nuda”.